Мікрокредити на картку | Онлайн кредитування без дзвінків | Швидка Позика

Де і як отримати мікрокредити онлайн в Україні?


 

Короткая форма заявки
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Жителі України перестали позичати гроші у рідних та знайомих. Таке фінансування не виправдовує себе, ставлячи позичальника чи тих людей, які не можуть відмовити синові чи доньці, в незручну ситуацію. На поміч прийшли мікропозики зі сторони МФО. Це фінансові організації, які видають фізичним та юридичним особам мікрокредити онлайн. У зв’язку з високим розвитком системи мікрокредитування в останній час, з’явилося багато МФК та МКК. Вони пропонують мікрокредити на карту онлайн в будь-який час.

Де і як обрати кредитора?

Попит на онлайн мікрокредити зростає з кожним днем. Ми створили свій інформаційно-аналітичний портал для того, щоб клієнт міг легко знайти мікрофінансову організацію, яка відповідає його вимогам. Наш сервіс працює з перевіреними МФО, працюючими на основі Ліцензії Нацкомфінпослуг, Свідоцтва та інших дозвільних документів. Це говорить про те, що МФО виконує Закони України, її діяльність контролюється Національним Банком країни. Наш сервіс постійно вдосконалюється та оновлюється. Ми надаємо всю необхідну інформацію та обслуговуємо клієнтів безкоштовно. Тут ви можете підібрати скільки завгодно МФО із зручними пропозиціями, порівняти мікрокредит. Прямо звідси ви можете подати свої заявки і отримати швидкі мікрокредити онлайн.

Умови одержання онлайн мікрокредиту 

Мікрокредитні компанії пропонують клієнтам чесні мікропозики із зрозумілими і прийнятними умовами кредитування. Тут можна отримати мікрокредити онлайн без відмови в будь-який час доби за 5-15 хвилин. Завдяки онлайн обслуговуванню, не потрібно нікуди їхати, шукати представництво МФО. Тільки інтернет зв'язок, ваша заявка з чесною анкетою - і  мікрокредит в Києві вирішить ваші проблеми!

Процентна ставка на мікропозику

Взяти мікрокредит майже у всіх фінкомпаніях можна цілодобово. Тут пропонується мікропозика  до 15-20 тисяч гривень. Перший мікрокредит видається від 200-500 до 1000-2000 гривень з щоденної комісією від 0% до 0,02% на добу за користування кредитними коштами або зі знижкою на 30-50%. Мікрокредит під 0% - вигідна пропозиція, яка приваблює клієнтів, дає поштовх для наступних угод. Але потрібно пам’ятати, що безпроцентною вважається тільки перша позика, інші всі мікрокредити потребують оплати відповідних процентів (від 1,5 до 2,5% на добу). 

Хто може отримати мікропозику?

Мікрокредит в Україні можуть отримати громадяни країни з українською пропискою в режимі онлайн з 18-23 років в розмірі від 200 грн до 15-20 тисяч грн. Кредитну суму може одержати кожна людина, що має непостійний або постійний заробіток, студент, пенсіонер, мама в декреті.

Для клієнта буде доступна мікропозика онлайн, якщо він:

Які документи потрібні для оформлення мікропозики?

Для оформлення мікропозики потрібен тільки паспорт громадянина України з українською пропискою, ІПН, діюча карта будь-якого банку з балансом не нижчим, ніж 1-10 гривень, мобільний телефон та адреса електронної пошти. Ніякі інші документи, довідки, гарантії не потрібні. Мікрокредит онлайн видається без:

На відміну від банків, МФО лояльно дивиться на кредитну історію споживача, мікропозика видається клієнтам із «чорного списку» УБКІ. Це не говорить про те, що фінкомпанія не перевіряє кредитну історію позичальника. Але, для МФО важливою умовою для видачі мікропозики вважається платоспроможність та обов'язковість позичальника за останні роки, а не те, що було 7-10 років тому. В ті часи кожна людина могла потрапити до списку неплатників, зважаючи на нестабільність економіки та свою неплатоспроможність, помилки або фінансові махінації. Сьогодні мікрокредит без дзвінків користується великою популярністю. 

Переваги

Коли мікропозика потрібна дуже терміново, її беруть в тій компанії, з якою уже співпрацювали. Неодноразове обслуговування прискорює процес видачі грошей. Вже через 2-5 хвилин кошти надійдуть на карту. Якщо є час, можна пошукати на нашому сайті ті фінкомпанії, які видають перший мікрокредит без переплат. Нові мікрокредити під 0% можна одержати в Mycredit, CreditPlus, AlexCredit, Dinero, Moneyveo. Незалежно від розміру першої мікропозики, кредитування в МФО виділяється: 

Як взяти мікропозику в МФО? 

Для того, щоб взяти мікрокредит в МФО, заходьте на наш сайт. Вибирайте фінансову компанію, яка відповідає вашій вибагливості. Вам пропонується інформація різного характеру. Можете ознайомитися з фінкомпанією більш детально, перегляньте копії дозвільної документації, Ліцензії, почитайте відгуки реальних клієнтів. Тут можна дізнатися:

Покрокова інструкція для оформлення мікрокредиту

Якщо ви недосвідчений клієнт у сфері отримання онлайн мікропозики, вам допоможе наша покрокова інструкція:

Що робити, якщо МФО відмовила в видачі онлайн мікропозики?

Для МФО характерний високий відсоток видачі мікропозики в Україні. Але, в деяких випадках позичальник може отримати відмову з рекомендацією звернутися знову за кредитом через 20 днів. МФО, як і банківські установи, не дають пояснення, чому клієнту відмовили. Це можуть бути причини, пов'язані з:

Клієнт, який отримав відмову на мікрокредит, може спробувати отримати мікропозику в іншій фінансовій компанії. На нашому сайті зібрані різні МФО, що відрізняються сумою та термінами кредитування, відсотковими ставками, умовами першої позики, віком позичальників. Можете подати відразу заявки в кілька МФО та очікувати, хто дасть згоду на видачу вам мікрокредиту онлайн.

Як погасити мікрокредит МФО?

Мікрокредит МФО  можна погасити через особистий кабінет. Також це можна зробити в будь-якому банку України, в терміналах самообслуговування, через системи електронних грошей.

Способи погашення мікрокредиту

Мікропозику можна закривати повністю в зазначений термін. Якщо є можливість передчасного повернення коштів – більшість МФО не роблять за це зайвих нарахувань. Можна закрити мікропозику повністю або частково. Відсотки будуть нараховуватися на залишок заборгованості.

Що буде, якщо не платити кредит МФО?

Не всі українці до кінця розуміють обов'язковість повернення мікропозик. Тому в інтернеті часто можна зустріти запити: «Хто не повертав кредит МФО, що було?» Не слід слухати тих хвальків, які стверджують, що їм вдалося нічого не платити. Це може і зустрічається в дуже рідких випадках, коли компанія працювала нелегально та швидко зачинилися. Але, і в цьому випадку, вона може продати борг колекторам, які не відстануть від боржника. Їх постійні дзвінки і погрози, а іноді і незаконні дії, виведуть з нормального психологічного стану будь-яку людину. Закривати борг в МФО бажано повністю в зазначені терміни. Відразу ж після прострочення, нараховується додаткова пеня на суму мікропозики з відсотками. Якщо не виходить повне погашення, потрібно заплатити максимально можливий платіж, а на решту суми пролонгувати договір. Більшість МФО дозволяють будь-яку кількість пролонгацій з оплатою відсотків. При цьому все виконується в автоматичному режимі, готівкові гроші не будуть потрібні. Система сама розрахує суму боргу з урахуванням нарахованих відсотків. Ризики несплати мікропозики закінчуються судом, який зобов'язує боржника заплатити борг та судові витрати.